STOWARZYSZENIE ZDROWEGO ODŻYWIENIA: INNOWACYJNY SPOSÓB UTRATY 5 KG CO TYDZIEŃ BEZ CHEMII, DIETY I WYSIŁKU FIZYCZNEGO.

Opowiada lekarz najwyższej kategorii medycznej Wojciech Chmielewski.

Diety, ćwiczenia, pigułki i liposukcja są dziś głównymi sposobami walki z przybieraniem na wadze. Jednak sądząc po tym, że liczba osób otyłych wciąż rośnie, żaden z nich nie jest naprawdę skuteczny. Sytuacja zmieniła się, gdy pojawił się w Polsce Kanabialica - środek, który stymuluje naturalną utratę wagi.


Odpowiada na wasze pytania:
Doktor Wojciech Chmielewski
Dyrektor Narodowego Medycznego Centrum Naukowego, doktor nauk medycznych, honorowy pracownik w Polsce, lekarz ogólny, dietetyk.

Doświadczenie zawodowe: 17 lat.


Co to jest Kanabialica?

Jeśli twój organizm ma niedobór witaminy A, jedz pomarańcze, jeśli fosfor, jedz ryby; jeśli witamina C, jedz czarną porzeczkę. Tylko krople Kanabialica zawierają wszystkie niezbędne pierwiastki śladowe, które przyczyniają się do spalania tłuszczów w ludzkim ciele. W szczególności ten środek jest super przeciwutleniaczem, który spala tłuszcz i normalizuje aktywność całego organizmu.

Kanabialica: koncentrat ziołowy. 25 kropli - jedna porcja środku zawiera niezbędną ilość substancji aktywnych, które zwiększają tempo spalania tłuszczu 10 razy! Udowodniono klinicznie, że Kanabialica przyspiesza metabolizm, przywraca aktywność układu hormonalnego, stymuluje regenerację tkanek i tłumi głód. Produkt jest całkowicie naturalny i jest aktywnym stymulatorem naturalnych procesów w ludzkim ciele. Spalanie tłuszczu następuje z powodu szybkiego metabolizmu. Zrównoważona dieta + krople Kanabialica dwa razy dziennie wystarczają do utrzymania prawidłowego metabolizmu. Intensywna aktywność fizyczna w tym przypadku również nie jest wymagana. Jeśli chcesz, możesz wykonywać dowolne proste ćwiczenia, aby zwiększyć napięcie mięśni.

Główne właściwości Kanabialica:

 • Spalanie tłuszczu
 • Tłumienie apetytu
 • Normalizacja tła hormonalnego
 • Odmłodzenie i oczyszczenie ciała
 • Efekt tonizujący dzięki spalaniu tłuszczu

Dzięki Kanabialica metabolizm jest znacznie przyspieszony, dlatego tłuszcz podskórny w obszarach problemowych spala się z dużą prędkością 700 gramów dziennie! Kanabialica jest skuteczna nawet w przypadkach, w których wahania hormonalne są przyczyną nadwagi. Jeśli masz predyspozycję do nadwagi - ten produkt jest zdecydowanie dla Ciebie!

W Polsce ten produkt pojawił się stosunkowo niedawno, ale zdążył już stać się ulubionym środkiem kulturystów i sportowców, którzy potrzebują szybkiej utraty wagi i utrzymania niskiego procentu tkanki tłuszczowej.

Wynik utraty wagi po 6 tygodniach przyjmowania kropli Kanabialica:

Wynik utraty wagi po 5 tygodniach przyjmowania kropli Kanabialica:

Wynik utraty wagi po 21 dniach przyjmowania kropli Kanabialica:

Komentarze ekspertów:


Doktor Robert Kępczyński
endokrynolog, dietetyk.

Doświadczenie zawodowe: 27 lat.


„Najważniejszą rzeczą w odchudzaniu jest nie pogarszanie stanu organizmu. Niestety najpopularniejsze sposoby na odchudzanie nie mogą się tym pochwalić. Bardzo trudno jest stale przestrzegać diety, nie każdy może znieść przedłużoną abstynencję pokarmową. Nie osiągając celu, ludzie ponownie wracają do tabletek lub innych środków odchudzających, z których większość powoduje wielką szkodę dla organizmu, zaburza równowagę hormonalną, funkcję wątroby i tłumi odporność. Utrata masy ciała powinna być naturalna i nie wpływać na wewnętrzne procesy organizmu. Dziś Kanabialica jest jedynym środkiem, który skutecznie radzi sobie z tymi zadaniami bez szkody dla zdrowia. Aktywne pierwiastki śladowe Kanabialica powodują przyspieszenie metabolizmu i stymulują intensywne spalanie tłuszczu. Ich stężenie w pojedynczej dawce Kanabialica (25 kropli) poprawia te procesy co najmniej 10 razy. Jestem przekonany, że ten produkt jest jednym z najlepszych środków nowoczesnej dietetyki. Jest to również bezpieczny i zaufany produkt, któremu możesz w pełni zaufać."


Doktor Barbara Dąbrowska
dietetyk endokrynolog.

Doświadczenie zawodowe: 18 lat


„Kobiety często przychodzą do mnie we łzach. Próbowały wszystkiego, ale nic nie działało, albo waga znów szybko wracała. Radziłam im, aby nie wpadały w panikę i spróbowały jeszcze raz później. Obecnie istnieje lepsze rozwiązanie tego problemu - Kanabialica. Nigdy nie było tak łatwo schudnąć. Krople te należy przyjmować codziennie bez obawy o swoje zdrowie. Dzięki Kanabialica spalisz do 5 kg tygodniowo w całkowicie naturalny sposób. Jest to całkowicie naturalny produkt, który jest odpowiedni dla każdego, niezależnie od płci, wieku i nadwagi. Utratę masy ciała osiąga się tylko poprzez spalanie tłuszczu, a nie odwodnienie organizmu. Kanabialica od dawna zyskuje popularność w zachodnim odżywieniu, a teraz zyskuje coraz większą popularność w Polsce. Osobiście polecam ten środek wszystkim moim pacjentom i za każdym razem słyszę od nich wdzięczność za szczupłą sylwetkę.”

Ważne! Stwierdzono, że to najlepszy czas na zmniejszenie masy ciała i normalizację tła hormonalnego. Ze względu na zmiany średniej temperatury powietrza i przyspieszonego metabolizmu efekt stosowania Kanabialica zwiększa się, a tłuszcz jest spalany nawet o 45% szybciej.

Badania

Wyniki badań laboratoryjnych Kanabialica w Stowarzyszeniu Zdrowego odżywiania:

Grupa osób z nadwagą (100 osób) przyjmowała Kanabialica dwa razy dziennie, rano i wieczorem, przed posiłkami. Test trwał miesiąc. W tym przypadku żaden z ochotników nie zmienił swojej zwykłej diety. Podczas badania uzyskano następujące wyniki:

1. Utrata masy ciała od 12 do 17 kg

 • przy odchudzaniu o 12 kg - spalono 95% tkanki tłuszczowej
 • przy odchudzaniu o 17 kg - 100% spalonego tłuszczu
 • * Utrata w tym przypadku oznacza pozbycie się tłuszczu.

  2. Zauważalna poprawa metabolizmu.

  3. Zwiększone napięcie mięśni i aktywność fizyczna.

  4. Poprawa czynności wątroby i układu hormonalnego.

  Udowodniono, że Kanabialica ma silny wpływ na przyspieszenie metabolizmu i spalanie tłuszczu. Krople są zalecane do stosowania przez osoby z nadwagą, a także osoby z zaburzeniami metabolicznymi.

Uwaga! Uważaj na podróbki! Kanabialica w Polsce można kupić tylko na oficjalnej
stronie producenta

DYSKUSJA
127 użytkownicy zostawili 203 komentarza
 • Spróbuję Kanabialica i na pewno podzielę się moimi wynikami. W tym roku chodzę na studia i naprawdę chcę rozpocząć nowe życie z nową szczupłą sylwetką. W szkole ciągle byłam dokuczana z powodu nadwagi, szkoda. Zrzucę 10 kg i zostanę królową piękna!
  11:51
 • Magdalena, najważniejsze jest stosowanie zgodnie z instrukcją. W końcu środek jest bardzo silny i zamiast 10 możesz dyskretnie stracić wszystkie 20 kg.

  Z poważaniem, Doktor Wojciech Chmielewski
  11:27
 • Dziewczyny, wypiłam jeden kurs Idealiki, i te krople naprawdę działają! Brałam je bez fanatyzmu i tak wyglądam teraz!

  10:45
 • Niestety, nie mogę się jeszcze pochwalić świetnymi wynikami, ponieważ piję Kanabialica tylko przez 4 dni. Ale, szczerze mówiąc, efekt jest już zauważalny! Na pewno mi się uda! I ty odniesiesz sukces! :)

  10:21
 • Witam, piję też Kanabialica, ale w ciągu dwóch tygodni zrzuciłam tylko 4,5 kg ((((
  10:05
 • Agnieszka, najprawdopodobniej źle przeczytałaś instrukcje. Przeczytaj to jeszcze raz - musisz pić 25 kropli dwa razy dziennie, a twoje wyniki poprawią się!

  Z poważaniem, Doktor Wojciech Chmielewski
  09:42
 • Cześć, zrzuciłam aż 11 kg w ciągu 3 tygodni za pomocą tego środku. To jest moje zwycięstwo !! Minęło sześć miesięcy, a waga jest stabilna!

  09:20
 • Udało mi się również idealnie schudnąć dzięki tym kroplom! I żadnych skutków ubocznych. Powodzenia wszystkim!

  09:01
 • Po prostu stosowałam Kanabialica i jadłam wszystko, co lubię. I wciąż schudłam 14 kg. Myślę, że Kanabialica do odchudzania to najlepsze rozwiązanie, jakie próbowałam! A najfajniejsze jest to, że nie musisz ćwiczyć na siłowni, aby nadać swojemu ciału doskonałą formę. Nie mam na to czasu i pragnienia ... Krótko mówiąc, te krople są tylko darem niebios dla tak leniwych jak ja! Polecam to! Oto moje wyniki:

  08:30
 • Zanim zacząłem pić Kanabialica, ważyłem 90 kg. W młodości miałem wspaniałą sylwetkę, a wraz z wiekiem tłuszcz pojawiał się na moim brzuchu i biodrach. W wieku 35 lat zdałem sobie sprawę, że pilnie muszę się uporządkować! Przez prawie rok trenowałem intensywnie, ale nie mogłem osiągnąć pożądanego kształtu. Następnie włączyłem Kanabialica do mojej codziennej diety i już po kilku tygodniach odzyskałem sylwetkę, która doprowadziła wszystkie kobiety do szaleństwa! Chociaż te krople mają efekt kumulacyjny i stabilizują wagę przez długi czas, wciąż mam kilka buteleczek Kanabialica))

  08:05
 • Dla mnie Kanabialica stała się prawdziwym zbawieniem. Kilka lat temu miałam wypadek, po którym nie mogłam się poruszać przez 8 długich miesięcy. Kiedy leżałam, zyskałam 25 dodatkowych kilogramów! Stopniowo zaczęłam chodzić z laską, ale nie mogłam nawet myśleć o sporcie ... ponieważ potrzebowałam długiej rehabilitacji, a to może tylko zaszkodzić. Pierwszą paczkę kropli Kanabialica otrzymałam od przyjaciela, który właśnie wrócił z USA. Tam stosował te krople i zrzucił 13 kg w ciągu jednego miesiąca! Zaczęłam je pić, ale tak naprawdę nie wierzyłam w sukces. Piłam zgodnie z instrukcją - 25 kropli dwa razy dziennie. Czułam zmiany po 5-7 dniach, żołądek zaczął się zmniejszać, przyjemne uczucie lekkości pojawiło się w żołądku - jelita stały się bardziej aktywne. Metabolizm stał się znacznie lepszy. W ciągu pierwszych 2 tygodni zrzuciłam 8,5 kg, a po kolejnym miesiącu zrzuciłam 23,5 kg! Nie zmieniłam diety, a ta utrata masy ciała okazała się tak przyjemna i łatwa! Nadal jestem zachwycona! Dzięki mojemu przyjacielowi za sprowadzenie tej innowacji z Ameryki, inaczej ważyłabym 83 kg.

  07:32
 • Nie wiem, jak ktokolwiek, ale Kanabialica bardzo mi pomogła. Jestem szczęśliwa i dumna z mojego wyniku - minus 16 kg w 4,5 tygodnia. Szybka utrata masy ciała!

  15:54
 • Może po prostu musisz mniej jeść ? Rozumiem rosnący organizm u dzieci i one potrzebują dużo składników odżywczych. Ale jesteście dorośli - czy nie jesteście w stanie kontrolować siebie?
  15:20
 • Celina, niestety nie jest to takie proste. Niektóre osoby nie są w stanie naturalnie schudnąć, po prostu poprzez zmniejszenie ilości jedzenia. Ich genetyczna predyspozycja do nadwagi utrudnia odchudzanie, nawet jeśli osoba jest na diecie lub uprawia sport. Jeśli nie chodzi o ciebie, to masz szczęście. Ale zapewniam cię, że nie wszyscy mają tyle szczęścia. W tym celu potrzebna jest Kanabialica, która w krótkim czasie aktywuje metabolizm i rozkłada tłuszcze podskórne.

  Z poważaniem, Doktor Wojciech Chmielewski
  14:35
 • Lekarz ma rację! Ciągle jestem na diecie, ale to wcale nie pomaga. Waga stoi w miejscu i nie znika, nawet jeśli głoduję cały dzień ...
  13:50
 • Dziwi mnie, że wiele osób uważa, że ​​tylko dietetycy wiedzą o tym środku. Te krople pomogły mi zrzucić 14 kg sześć miesięcy temu. A teraz chcę powtórzyć ten kurs tylko dla zapobiegania, no cóż, abym mogła trochę naładować się witaminami. Jest to naturalny i bezpieczny koncentrat roślinny. I moi przyjaciele również wiedzą o tych kroplach od dawna, więc to nie jest tajemnica. ZDJĘCIE PRZED I PO

  12:55
 • Dlaczego potrzebujemy standardów? Dlaczego wszyscy powinni być szczupli? Na przykład ważę 79 kg o wysokości 167 i nie wstydzę się tego. Uwielbiam sposób, w jaki wyglądam i czuję się świetnie!
  11:58
 • Marzena, trendy i moda XXI wieku powodują, że dziewczęta idą w skrajności i wyglądają jak modelki, często skrajności te wpływają na zdrowie. Dlatego stworzono środek, który pozwoli Ci schudnąć, a jednocześnie nie zaszkodzić Twojemu zdrowiu.

  Z poważaniem, Doktor Wojciech Chmielewski
  11:31
 • Dziewczyny! Pilnie potrzebuję zrzucić 9 kg !!! SOS !! CO ROBIĆ? Nienawidzę diet, a zwłaszcza nie będę głodować. Trening na siłowni - żartujesz sobie ze mnie? Czy ta Kanabialica jest naprawdę tak skuteczna, jak o niej piszą?
  10:55
 • Halina, lenistwo nie jest najlepszą cechą osoby, ale na szczęście masz szczęście! Kanabialica jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.

  Z poważaniem, Doktor Wojciech Chmielewski
  10:27
 • Oficjalna strona producenta - czy to jedyne miejsce, w którym można kupić oryginalne krople Kanabialica? Czy można je kupić w dowolnym sklepie internetowym?
  10:05
 • Monika, niestety tak. Ponieważ komercyjne apteki robią ogromną marżę na spadkach, a ich koszt wzrasta kilka razy. Ponadto oszustwa są szeroko rozpowszechnione w Internecie, a jeśli kupisz podróbkę, ryzykujesz zdrowie. Na oficjalnej stronie producenta można kupić oryginalny i bezpieczny produkt w najbardziej dostępnej cenie, czasem także ze zniżką - jeśli masz szczęście.

  Z poważaniem, Doktor Wojciech Chmielewski
  09:34
 • Piję krople Kanabialica od dwóch miesięcy. Ale to było prawie rok temu. Były problemy z wagą, ale teraz nawet o tym nie myślę, jem wszystko z rzędu i, nie tyję. Naprawdę podoba mi się efekt tych kropel !!!

  09:08
 • Jolanta, radzę wam utrwalić wynik przez długi czas, powtórzyć kurs Kanabialica. Nawiasem mówiąc, zbilansowana dieta też nikomu nie zaszkodziła.

  Z poważaniem, Doktor Wojciech Chmielewski
  08:27
 • Ważę 97 kg i nie wiem, jak się ich pozbyć ... Obawiam się, że wkrótce będę ważyć 100 kg. Pomocy - co robić? Gdzie zamówić te cudowne krople?
  08:04
 • Urszula, oczywiście, możesz szukać tych kropli gdzie indziej, ale osobiście zamówiłam na oficjalnej stronie internetowej producenta. Ponieważ nie chcę ryzykować zdrowiem!
  07:30
 • Urszula, ważne jest, aby nie panikować, wszystko można rozwiązać. Zacznijmy stopniowo. Po pierwsze, niestety kropli tych nie można znaleźć w aptece komercyjnej. Wyjaśniłem już, dlaczego. Po drugie, zamów Kanabialica i postępuj zgodnie z instrukcją. I odniesiesz sukces.

  Z poważaniem, Doktor Wojciech Chmielewski
  12:38
 • Cześć! Jestem matką dwojga dzieci i, o ile pamiętam, cały czas staram się schudnąć ... Diety nie działają, bo po kilku dniach załamuję się i zaczynam wszystko jeść. Nie ma czasu na sport. Przeczytałam o Kanabialica w tym artykule i jestem zaintrygowana. Powiedz mi, jak długo pić te krople, aby wynik był zauważalny? Z góry dzięki!
  12:18
 • Cześć! Mam 50 lat i naprawdę chciałam schudnąć. W tym wieku trudno jest schudnąć, ponieważ metabolizm się zwalnia ... Więc zamówiłam również kurs Kanabialica i zrzuciłam 19 kg! Zachwycił mnie efekt! Aż 19 kg w półtora miesiąca !! Nie spodziewałam się takich wyników i dlatego jestem podwójnie szczęśliwa. Dzięki za artykuł. Polecam wszystkim Kanabialica.

  11:45
 • Fajnie, że przypadkowo dowiedziałam się o Idealice. Nie miałam już nadziei zrzucić wagę i prawie pogodziłam się z tym, że zawsze będę gruba. Ale kiedy zamówiłam te krople i wypiłam jeden kurs, nie rozpoznałam się w lustrze! Zrzuciłam 17 kg! A to dopiero początek, myślę, że po chwili powtórzę kurs jeszcze raz. Te krople są naturalne, co oznacza brak szkody. Czuję się nawet znacznie lepiej. Najlepsze jest to, że nie musisz zmieniać stylu życia i diety. Po prostu nadal żyjesz, jak poprzednio - i odchudzasz się dzięki Kanabialica. Nie wiem, jaka osoba wynalazła ten lek, ale wielkie dzięki dla niego.
  11:38
 • To nierealne uczucie, kiedy naprawdę czegoś chciałaś, ale myślałaś, że to prawie niemożliwe. I taki cud. Straciłam już 10 kilogramów i kontynuuję w tym samym tempie. Przyjaciele myślą, że jestem na ścisłej diecie, martwią się o mnie. Ale do tej pory zdecydowałam, że nie powinnam nic im mówić o IDEALICĘ, niech będzie niespodzianka)))))
  10:58
 • Lucyna, nie dziękuję! To dla nas wielki zaszczyt pomagać ludziom, ponieważ jesteśmy lekarzami i dbamy o zdrowie wszystkich.

  Z poważaniem, Doktor Wojciech Chmielewski
  10:14
 • Gdzie kupić te krople? W aptekach nie ma. Potrzebuję oryginału, a nie podróbki. W przeciwnym razie nie będzie rezultatu ...
  09:57
 • Jeszcze raz powtarzam, że Kanabialica można zamówić TYLKO na oficjalnej stronie internetowejproducenta. Aby się nie mylić, kliknij przycisk „Przejdź do oficjalnej strony producenta” poniżej! Specjalnie dla naszych czytelników jest teraz duża zniżka zgodnie z umową z producentem. Ale to nie potrwa długo, więc pospiesz się ze swoim zamówieniem! I uważaj na podróbki, proszę.

  Z poważaniem, Doktor Wojciech Chmielewski
  09:24

Zostaw komentarz


Tylko do jest ważna 50% zniżka na zamówienie Kanabialica NIE UPUŚĆ